Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr.Rrapo Hekali / Prane “Casa Blanca”

Rruga Rrapo Hekali, Kodra e Diellit,
Tirane, Tirana 1001, Albania
83,000€ For Sale
Apartament
  • 1088
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 100 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Ne Shitje / Prane “Casa Blanca” / Kodra e Diellit

📍  Rr. Rrapo Hekali / Kodra e Diellit

📐 Sip. 100 m2

🧭 Orientim i Favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie.

💶  83,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 (i fundit) te nje pallati relativisht te ri (pa ashensor), i organizuar  ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi dhe Tualet.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Lindje  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.