Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Qemal Stafa / Pazari i Ri

Rruga Qemal Stafa, Pazari i Ri,
Albania
130,000€ For Sale
Apartament
  • 187
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 98 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Ne Shitje | Rr. Qemal Stafa / Pazari i Ri

📍  Rr. Qemal Stafa / Pazari i Ri

📐 Sip. 98 m2

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie.

💶  130,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te nje pallati relativisht te ri , i organizuar  ne Dhome Ndenje, 2 Dhoma Gjumi, 1 Tualet dhe 1 Ballkon.

Apartamenti ka nje organizim shume te mire dhe shitet i mobiluar.

Ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩[email protected]

Home Details

No additional information.