Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Nikolla Jorga / Tek Ish Ekspozita

Rruga Nikolla Jorga, Ish Ekspozita,
Albania
148,000€ For Sale
Apartament
  • 74
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 88 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 TEK ISH EKSPOZITA / Rruga Nikolla Jorga

📍 Rruga Nikolla Jorga  / Tek ish Ekspozita

📐 Sip. 88m2

🧭  Orientim Jug-Lindje

💶  148 000 Euro

📜  Me dokumentacion të rregullt pronësie

Apartamenti ndodhet ne katin 9  te nje objekti relativisht te ri me ashensor, i organizuar ne Dhome Ndenje, Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi,  Tualet dhe Ballkon .

I gjithe apartamenti eshte i investuar dhe i dizenjuar me studio Arkitekture ku cdo hapesire eshte projektuar ne detaje.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Jug-Lindje  jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne apartament na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.