Loading map...

APARTAMENT 2+1 | NE SHITJE | RR.MYSLYM SHYRI / PRANE GJYKATES SE RRETHIT

RR.MYSLYM SHYRI /, PRANE GJYKATES SE RRETHIT,
Albania
107,000€ For Sale
Apartament
  • 367
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 72 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 | NE SHITJE |RR.MYSLYM SHYRI / PRANE GJYKATES SE RRETHIT

📍  Rruga Myslym Shyri| Prane shkolles Gjykates se Rrethit

📐 Sip. 72 m2

🧭 Orientim i Favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶 107.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 1- re te  nje pallati te ri me ashensor, i organizuar ne Korridor te bollshem, Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi dhe Tualet

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt  dhe te mireshfrytezuar.

Apartamenti ka akses direkt me cdo sherbim te mundshem te zones si: shkolla, supermarket, kende lojrash etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni :

https://probroker.al/
☎️ +355 69 7001411
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.