Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Myslym Shyri / Prane Gjimnazit “Arben Broci”

Rr. Myslym Shyri, Prane Gjimnazit "Arben Broci",
Albania
180,000€ For Sale
Apartament
  • 1040
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 116.5 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 | NE SHITJE| RR. MYSLYM SHYRI / PRANE GJIMNAZIT “ARBEN BROCI”

📍 Rruga Myslym Shyri / Prane Gjimnazit “Arben Broci”

📐 Sip. 116.5 m2

🧭 Orientimi Jug

💶  180.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne  katin 9-te, ne nje objekt te ri bashkohor , i organizuar ne Korridor ,Dhome Ndenje+ Kuzhine me dalje ne ballkon, 2 Dhoma Gjumi (dhoma martimoniale me tualet te perfshire),  Tualeti i dites dhe Ballkon.

Vendndodhja e Apartamentit është në një nga zonat më elitare të Tiranës ku ofrohen zona të dedikuara për këmbësore dhe bicikleta, shkolla, supermarkete,shërbime te ndryshme ,e aksesueshme nga Rruga e Kavajës dhe Myslym Shyri, në unazë dhe në rrugët kryesore hyrese dhe dalëse të qytetit.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.