Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Myslym Shyri / Prane BKT

Rruga Myslym Shyri, Rruga Myslym Shyri,
Albania
86,000€ For Sale
Apartament
  • 1671
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 83 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1  Ne Shitje tek Rr. Myslym Shyri

📐 Sip. 83 m2

🧭 Orientim i favorshem

💶 86,000 Euro

📜 Me dokumentacion të rregullt hipotekor.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5  te nje pallati ekzistues, i organizuar ne Dhome ndenje, Dy Dhoma Gjumi, ballkon i bollshem i aksesueshem nga te dy dhomat dhe Tualet me dritare.

Mundesi shume e mire banimi dhe investimi ne nje nder zonat me te mira ne Tirane.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.