Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Mustafa Matohiti / Prane Fondacionit Eleonore

Rruga Mustafa Matohiti / Prane Fondacionit Eleonore, Rruga Mustafa Matohiti / Prane Fondacionit Eleonore,
Albania
80,000€ For Sale
Apartament
  • 1093
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 92.4 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rruga Mustafa Matohiti / Prane Fondacionit Eleonore

📍Rruga Mustafa Matohiti / Prane Fondacionit Eleonore

📐Sip. 92.3 m2

💶 80 000 Euro

🧭 Orientim i favorshem

Apartamenti ndodhet ne kat pare te nje objekti relativisht te ri , i organizuar ne Dhome Ndenje, 2 Dhoma Gjumi,  Tualet dhe  Ballkon.

Apartamenti ka nje organizim shume te mire dhe planimetri te rregullt, orientimi i favorshem  jep mundesi qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes