Loading map...

Apartament 2+1| Ne Shitje | Rr. Muhedin Llagani / Ish Parku Autobuzave

Rr. Muhedin Llagani, Ish Parku,
Tirana,Albania, 1001, Albania
117 000 For Sale
Apartament
  • 1101
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 120 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1| Ne Shitje | Rr. Muhedin Llagani / Ish Parku Autobuzave

📍 Rr. Muhedin Llagani / Ish Parku Autobuzave

📐 Sip. 120 m2

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶  117 000Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje objekti relativisht i ri  i organizuar ne Dhome Ndenje, Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi,  Tualet dhe 2 Ballkone( me fushpamje te ndryshme).

Apartamenti ka organizim te mire dhe eshte i investuar , gjithashtu orientim qe favorizon ndricimin natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi dhe investimi pasi ndodhet ne nje nga zonat elitare te Tiranes.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes