Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr.Muhedin Llagani / Bulevardi Gjergj Fishta

Rr.Muhedin Llagani, Bulevardi Gjergj Fishta,
Albania
148,500€ For Sale
Apartament
  • 664
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 114 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje |Rr.Muhedin Llagani / Bulevardi Gjergj Fishta

📍 Rr.Muhedin Llagani / Bulevardi Gjergj Fishta

📐 Sip. 114 m2

🧭 Orientim i favorshem

💶  148500 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje objekti te ri , i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine , 2 Dhoma Gjumi,  Tualet dhe Ballkon te bollshem .

Apartamenti ka planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Prona eshte e sapo investuar ne menyre cilesore .

Mundesi shume e mire banimi, pasi zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte e qete dhe pozicionimi i saj ben te mundur aksesimin ne kohe te shpejte te pikave kyce ne Tirane .

Për më shumë informacion na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 25 40

📩  [email protected]

Home Details

No additional information.