Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Mine Peza / Prane Prokurorise

Rr. Mine Peza / Prane Prokurorise, Rr. Mine Peza / Prane Prokurorise,
Albania
68,000€ For Sale
Apartament
  • 1110
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 63 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Mine Peza / Prane Prokurorise

📍Rr. Mine Peza / Prane Prokurorise

📐 Sip. 63 m2

🧭 Orientim i favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt Hipotekor

💶  68 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te  nje objekti ekzistues, organizohet ne Korridor, Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 1 Tualet dhe Ballkon.

Ndodhet vetem 5 minuta larg qendres se Tiranes, mundesi shume e mire per banim dhe per investim.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.