Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Mine Peza / “MINE PEZA RESIDENCE”

Rruga Mine Peza, Mine Peza,
Tirane, Tirana 1001, Albania
129,000€ For Sale
Apartament
  • 422
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 107.5 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek “MINE PEZA RESIDENCE”

 📍  Rr. Mine Peza / “MINE PEZA Residence”

📐 Sip. 107.5 m2

🧭 Orientim Veri-Lindje

🧭  Zone Premium

💶 129.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje objekti te ri,  i organizuar ne Dhome ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualet dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem i jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral.

Kjo godinë është konceptuar si një ndërtim modern me 12 kate, ku si funksion kryesor i saj është banimi por gjithashtu ofron ambjente për shërbime, zyra dhe dyqane. Në funksion të shërbimeve të mësipërme janë projektuar edhe 3 kate parkimi nëntokësor.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.