Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Milto Tutulani / “Fakulteti Juridik”

Rruga Milto Tutulani, ish - Bllok,
Tirane, Albania
177,000€ For Sale
Apartament
  • 1062
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 78 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Milto Tutulani / “Fakulteti Juridik”

📍 Rr. Milto Tutulani / “Fakulteti Juridik”

📐 Sip. 78 m2

🧭 Orientim Jug – Perendim

📜 Me dokumentacion të rregullt Hipotekor

💶 177 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne kat optimal te nje objekti te ri bashkekohor te sapo perfunduar, i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi dhe Tualet.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Jug – Perendim i jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti është pozicionuar në një ndër Objektet Rezidenciale në qendër të qytetit të Tiranës, ne nje ndër zonat më elitare, vetëm disa hapa ecje larg Parkut të Liqenit Artificial dhe sheshit Nënë Tereza, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën..

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +35569 382 73 65
📩  [email protected]

Home Details

No additional information.