Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr.Medar Shtylla / Tek “Kika 1”

Rr.Medar Shtylla / Tek "Kika 1", Rr.Medar Shtylla / Tek "Kika 1",
Albania
140,000€ For Sale
Apartament
  • 751
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 114 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr.Medar Shtylla / Tek “Kika 1”

📍 Rruga Medar Shtylla  / Tek ” Kika 1″

📐 Sip. 114m2

🧭  Orientim Jug-Lindje

💶  140 000 Euro

📜  Me dokumentacion të rregullt pronësie

Apartamenti ndodhet ne katin 6  te nje objekti te ri me ashensor, i organizuar ne Dhome Ndenje+ Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete aktualisht njeri prej tyre perdoret si depo dhe lavanderi dhe 2 Ballkone te bollshme .

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Jug-Lindje  jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.Aparatamenti shitet i mobiluar si ne foto.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne apartament na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes