Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Margarita Tutulani / Prane Rruges Kosovareve

Rruga Margarita Tutulani, Liqeni Artificial,
Tirane, Albania
108,000€ For Sale
Apartament
  • 471
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 108 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Margarita  Tutulani / Prane Rruges Kosovareve

📍 Rr. Margarita Tutulani / Prane Rruges Kosovareve / Tek Shkolla “Deshmoret e Lirise”

📐 Sip. 108 m2

🧭 Orientim Jug – Perendim

📜 Me dokumentacion të rregullt Hipotekor

💶 108 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 optimal te nje pallati ekzistues, i organizuar ne Korridor, Dhome Ndenje, Kuzhine e vecuar, 2 Dhoma Gjumi dhe Tualet, Ballkon.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Jug – Perendim i jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti është pozicionuar në një ndër zonat me te mira te Tiranes dhe prane Liqenit Artificial.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩  [email protected]

Home Details

Balcony: YES