Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Kosovareve / Prane Liqenit Artificial

Rr. Kosovareve / Prane Liqenit Artificial, Rr. Kosovareve / Prane Liqenit Artificial,
Albania
171 000 For Sale
Apartament
  • 924
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 97.8 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Kosovareve / Prane Liqenit Artificial

📍Rr. Kosovareve / Prane Liqenit Artificial

📐Sip. 97.8 m2

💶 171 000 Euro

🧭 Orientim i favorshem

Apartamenti ndodhet ne kat 8-te te nje objekti te ri bashkekohor ne faze tulle, i organizuar ne Dhome Ndenje, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete, dhe 2 Ballkone.

Godinë banimi dhe shërbimi 10 – 12 kate +2 kate nëntoke.

Objekti ofron hapësira të ndriçuara dhe të bollshme, rekreative, fasada të ventiluara, izolim akustik në brendësi të aparatamenteve, hapësira të gjelbëruara, lulishte, dyqane etj. Orintimi favoshem jep mundesine qe apartamenti te jete i ndricuar pothuajse gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes