Loading map...

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK LIQENI ARTIFICIAL / LAKE VIEW RESIDENCE

Liqeni Artificial, Lake View Residence,
Tirane, Albania
311,000€ For Sale
Apartament
  • 1769
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 124,6 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK LIQENI ARTIFICIAL / LAKE VIEW RESIDENCE

📍Liqeni Artificial / Lake View Residence

📐Sip. 124,6 m2 / Kati 7

💶 311,000 Euro

🧭 Orientim Jug Lindje

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje objekti te ri me pamje nga Liqeni Artificial.  Organizohet ne: Sallon + Kuzhine, Korridor qe ben ndarjen e zones se dites me te nates, 2 Dhoma Gjumi ( dhoma matrimoniale eshte me tualet), 1 Tualet dite dhe Depo/Lavanderi

Orientimi eshte Jug-Lindje  mundeson drite natyrale ne pjesen me te madhe te dites, pamja e apartamentit eshte e lire nga Liqeni Artificial.

Rezidenca eshte nje nder me ekskluzivet ne Tirane, me cilesine me te larte te ndertimit dhe e konceptuar sipas nje modeli modern arkitekturor.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes