Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Kongresi i Manastirit/ Rezidenca ASL

Rruga Kongresi i Manastirit,
Albania
92,600€ For Sale
Apartament
  • 608
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 110 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT  2+1  NË SHITJE TEK  REZIDENCA ”ASL”/ RR.KONGRESI I MANASTIRIT

📍Perballe SHISH/ Rezidenca “ASL”

📐 Sip. Apartament 110,2 m2

🧭 Orientim i favorshem

💶 92 600 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje rezidence ne perfundim e siper , i organizuar ne Dhome ndenje, Kuzhine, 2 Dhoma gjumi, 1 Tualet dhe Ballkon.

Cilesi e larte ndertimi, me ambjente clodhese dhe kompleks te mire organizuar.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes
Built In: 2021