Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje| Rr. Komuna e Parisit / Prane Kompleksi “Kika 2”

Rr. Komuna e Parisit, Prane Kompleksi "Kika 2",
Tirane, 1001, Albania
145,000€ For Sale
Apartament
  • 572
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 125 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 |Ne Shitje| Rr. Komuna e Parisit / Prane Kompleksi “Kika 2”

📍 Rr. Komuna e Parisit / Prane Kompleksi “Kika 2”

📐 Sip. 125 m2

🧭 Orientim  Jug Lindje

🧭  Zone Premium

💶  145.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te,te nje objekti  te  ri  me nje location shume te kerkuar dhe me akses me cdo sherbim te mundshem.

Apartamenti eshte i organizuar ne : Dhome Ndenje ,Kuzhine e vecuar ,  2 Dhoma Gjumi,  Tualet dhe  2 Ballkone te bollshem.

Apartamenti ka planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Gjithashtu mund te pershtatet edhe ne 3+1.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 14 11
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES