Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Kavajes / “TIRANA GARDEN BUILDING”

Rruga e Kavajes / Prane 21 Dhjetorit, Rruga e Kavajes,
Albania
145,000€ For Sale
Apartament
  • 1406
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 102.5 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK KOMPLEKSI “TIRANA GARDEN BUILDING” Rr. KAVAJES 📍

📍Rr. Kavajes / Prane 21 Dhjetorit

📐 Sip. 102.5m2

💶 145.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katet e para, i organizuar ne Dhome ndenje, 2 Dhoma gjumi, Tualet dhe Ballkon.

I pershtatshem per ambient komercial / Zyre / Klinik pasi ka vizibilitet nga rruga kyresore.

Ky Kompleks do të ofrojë 283 apartamente 1+1, 2+1 dhe 3+1, 23 apartamente duplex, 7,300 m2 ambiente tregtare, 326 parkime, 2 kate ambiente komerciale, 4 kate parkimi nëntokësor.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.