Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Kavajes / “TIRANA GARDEN BUILDING”

Rruga e Kavajes, Tirana Garden Building,
Albania
177,000€ For Sale
Apartament
  • 1033
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 124.6 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK KOMPLEKSI “TIRANA GARDEN BUILDING”

📍Rr. Kavajes / Perballe Poliklinikes nr.9 / Prane 21 Dhjetorit

📐 Sip. 124.6 m2

🧭 Orientim i Favorshem

💶 177.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 i organizuar ne Dhome ndenje me Kuzhine, 2 Dhoma gjumi, 2 Tualete (njeri me dritare) dhe 2 ballkone.

Apartamenti ka orientim te favorshem plot drite pasi eshte kend dhe ta mundeson kete fasilitet, gjithashtu te mundeson nje pamje te mrekullueshme te Tiranes.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.