Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Kavajes / “Tirana Garden Building”

Rruga e Kavajes / Perballe Poliklinikes nr. 9, Rruga e Kavajes / Perballe Poliklinikes nr. 9,
Albania
165,000€ For Sale
Apartament
  • 724
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 114.4 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK RR. E KAVAJES / “TIRANA GARDEN BUILDING”

📍Rruga e Kavajes / Perballe Poliklinikes nr. 9

🧭 Orientim Jug-Lindje

📐Sip. 114.4 m2

💶 165 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 14 te nje objekti te ri bashkekohor, i organizuar ne Dhome ndenje, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete (njeri me dritare) dhe 2 Ballkone.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Jug-Lindje jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Ky Kompleks do të ofrojë 283 apartamente 1+1, 2+1 dhe 3+1, 23 apartamente duplex, 7,300 m2 ambiente tregtare, 326 parkime, 2 kate ambiente komerciale, 4 kate parkimi nëntokësor.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.