Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Kavajes / Prane Globe

Rr. Kavajes, Prane Globe,
Tirana,Albania, 1001, Albania
97,000€ For Sale
Apartament
  • 1160
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 111 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Kavajes / Prane Globe

📍   Rr. Kavajes/ Prane Globe

📐 Sip. 111 m2

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶  97 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje objekti relativisht te ri i organizuar ne Dhome Ndenje, Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi,2Tualete dhe Ballkon i bollshem.

Apartamenti ka organizim te mire dhe eshte i investuar  , gjithashtu orientim qe favorizon ndricimin natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi dhe investimi pasi ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes