Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Kavajes / Perball Kompleksit “Delijorgji”

Rruga Kavajes , Tirane, Rr. Kavajes/ Perball Kompleksit Delijorgji,
Tirane, Albania
106,000€ For Sale
Apartament
  • 1078
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 118 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Shitet Apartament 2+1 tek Rr. Kavajes / Perball Kompleksit Delijorgji

📍Rr. Kavajes/ Perball Kompleksit Delijorgji

📐 Sip. 118m2

📜 Me dokumentacion të rregullt Hipotekor

💶  106.000 Euro

Shitet Apartament 2+1 (pa mobiluar)  me siperfaqe 118 m2 tek Rr. Kavajes.

Apartamenti organizohet ne Dhome ndenje + Kuzhine ,2 Dhoma gjumi , 2 Tualete (njeri me dritare) , 2 Ballkone.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes