Loading map...

APARTAMENT 2+1 | NE SHITJE | RR. KAVAJES / 21 DHJETORI

Ruga Kavajes, 21 Dhjetori/Prane Market "JOENA",
Albania
135,000€ For Sale
Apartament
  • 584
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 119 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne shitje |Rr. Kavajes  /21 Dhjetori

📍 21 Dhjetori/ Prane Market “JOENA”

📐 Sip. 119 m2

🧭 Orientim  Jug

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶  135.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje objekti relativisht te ri me ashensor i mire administruar, i organizuar ne Korridor, Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe  Ballkon i bollshem.

Apartamenti ka planimetri te rregullt , ofrohet i mobiluar me te gjitha paisjet funksionale ,gjithashtu orientimi Jug  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes, e cila ofron akses, parqe, shkolla dhe transport.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

 

Home Details

No additional information.