Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Ibrahim Dervishi / Prane Kika 2

Rruga Ibrahim Dervishi, Prapa KESH,
Tirane, Tirana 1001, Albania
144,000€ For Sale
Apartament
  • 836
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 100 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje |Rr.Ibrahim Dervishi / Prane Kika 2

📍 Rr.Ibrahim Dervishi / Prapa KESH / Prane Kika 2

📐 Sip. 100 m2

🧭 Orientim Lindje

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶  144.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te, te nje objekti te ri me ashensore dhe shume mire te administruar, mbikeqyrje nga kamerat 24 ore, qetesi dhe siguri, ne nje location shume te kerkuar dhe me akses me cdo sherbim te mundshem.

Apartamenti eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.