Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Hoxha Tahsim / Pazari i Ri

Rruga Hoxhe Vokrri, Pazari i Ri,
Tirane, Albania
124,500€ For Sale
Apartament
  • 1359
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 89.26 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 ne Shitje Tek Pazari Ri / Rr. Hoxha Tahsim

📍Rr. Hoxhe Vokrri / Pazari i Ri

📐 Sip. 89.26 m2

🧭 Orientim Lindje

🧭  Zone Premium

💶 124.500Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje objekti te ri bashkekohore,  i organizuar ne Dhome ndenje + Kuzhine,  2 Dhoma gjumi, Tualet dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Lindje i jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Godina është në një nga zonat me të mira të kryeqytetit, rreth 300 metra nga sheshi i Pazarit të ri dhe 800 metra nga Sheshi Skënderbej (Qendra e Tiranës), duke ofruar cdo shërbim të nevojshëm për një jetes të rehatshme dhe në standarte të larta.

Kjo godinë është konceptuar si një ndërtim modern me 5, 8, 10 dhe 11 kate, ku si funksion kryesor i saj është banimi por gjithashtu ofron ambjente për shërbime, zyra dhe dyqane. Në funksion të shërbimeve të mësipërme janë projektuar edhe 2 kate parkimi nëntokësor.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes