Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Hiqmet Buzi / Liqeni i Thate

Rruge Hiqmet Buzi / Liqeni Thate, Rruge Hiqmet Buzi / Liqeni Thate,
Albania
174,000€ For Sale
Apartament
  • 2537
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 120 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Rr. Hiqmet Buzi /  Liqeni Thate

📍Rr. Hiqmet Buzi / Liqeni Thate

📐Sip. 120m2

🧭 Orientim i favorshem

💶 174 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje objekti te ri bashkekohore, i organizuar ne Dhome ndenje, Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi te bollshme, 2 tualete dhe ballkon me fushepamje te lire.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete dricim natyral gjate gjithe dites.

________

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.