Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Gjik Kuqali / “Stadiumi Dinamo”

Rruga Gjik Kuqali, Stadiumi Dinamo,
Tirane, Albania
180,000€ For Sale
Apartament
  • 448
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 88.5 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Gjik Kuqali / “Stadiumi Dinamo”

📍  Rr. Gjik Kuqali / “Stadiumi Dinamo

📐 Sip. 88.5 m2

🧭 Orientim Jug – Perendim

📜 Me dokumentacion të rregullt Hipotekor

💶 180 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne kat optimal te nje objekti te ri bashkekohor te sapo perfunduar, i organizuar ne Dhome ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, Tualet dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Jug – Perendim i jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +35569 382 73 65
📩  [email protected]

Home Details

No additional information.