Loading map...

Apartament 2+1 | Ne shitje | Rr. Frederik Shiroka / Prane Bllokut te Ambasadave

Rr Frederik Shiroka, Prane Bllokut te Ambasadave,
Tirane, Albania
140,000€ For Sale
Apartament
  • 356
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 94 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Rr. Frederik Shiroka / Prane Bllokut te Ambasadave

📍Rr. Frederik Shiroka / Prane Bllokut te Ambasadave

📐Sip. 94 m2

🧭 Orientim Lindje

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶 140.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banimi te nje objekti te ri bashkekohor, i organizuar ne Dhome Ndenje, 2  Dhoma Gjumi, 2 Tualete (1 me dritare) dhe Ballkon.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Godinë banimi dhe shërbimi e ndertuar me cilesi te larte me vendodhje ne nje nga zonat me te preferuara per banim ne Tirane.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES