Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Feizi Hizmo / Residenca Oasis

Rr. Feizi Hizmo / Residenca Oasis, Rr. Feizi Hizmo / Residenca Oasis,
Albania
79,000€ For Sale
Apartament
  • 777
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 103 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 NË SHITJE TEK RR. FEIZI HIZMO / RESIDENCA OASIS

📍 Rr. Feizi Hizmo / Residenca Oasis

📐 Sip. 103m2

🧭 Orientim Jug-Lindje

💶  79 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 me orientim shume te favorshem, i organizuar ne Dhome ndenje, 2 Dhoma gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri me kubature te rregullt.

📋 Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

_____________
Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.