Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Endri Keko / Prane Materniteti i ri

Rruga Endri Keko, Materniteti i Ri,
Albania
95,000€ For Sale
Apartament
  • 1129
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 102.3 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Ne Shitje | Rr. Endri Keko / Prane Materniteti i ri

📍  Rr. Endri Keko / Prane Materniteti i ri

📐 Sip. 102.3 m2

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie.

💶  95.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te nje pallati relativisht te ri , i organizuar  ne Dhome Ndenje +Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 1 Tualet dhe 1 Ballkon te  bollshem.

Apartamenti ka nje organizim shume te mire dhe shitet i mobiluar.

Ndodhet ne zone te qete qe ofron hapesira te gjelberta me kende lojerash per femijet sikurse edhe gjithe fasilitetet e nevojshme per nje jetese komode.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩[email protected]

Home Details

No additional information.