Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Emin Harizaj / Prane Fushes ALI DEMI

Rruga Emin Harizaj, Ali Demi,
Tirane, Albania
97,000€ For Sale
Apartament
  • 982
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 84.7 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Ne Shitje Rr. Emin Harizaj / Prane Fushes ALI DEMI

📍   Rr. Emin Harizaj / Prane Fushes ALI DEMI.

📐 Sip. 84.7 m2

🧭 Orientim i Favorshem

💶  97.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje objekti te ri, ndertim i vitit 2021, me te gjitha parametrat bashkohor te nje ndertimi si: Fasad e Ventiluar, Izolim Termik, Izolim Akustik, Ambjente te gjelberuara, 2 kate parkim nentokesor, etj.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt, i organizuar ne Dhome ndenje, Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon te bollshem.

Gjithashtu orientimi i favorshem i jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Per cdo informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.