Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Elbasanit / Prane Stadiumit “Air Albania”

Rruga e Elbasanit, Prane Stadiumit "Air Albania", Tirana,
Tirane, Tirana 1001, Albania
400,000€ For Sale
Apartament
  • 139
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 160 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Elbasanit / Prane Stadiumit “Air Albania”

📍 Rr. Elbasanit / Prane Stadiumit “Air Albania”

📐 Sip. 160 m2

🧭 Orientim i favorshem

🧭  Zone Premium

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶  400.000 Euro

Apartamenti pjese e nje objekti te ri me ashensor dhe shume mire te administruar,  me nje location perfekt, siguri maksimale (Monitorim me kamera 24/h), dhe me akses me cdo sherbim te mundshem.

Apartamenti organizohet ne: Dhome Ndenje, Kuzhine e Vecuar, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe 2 Ballkone te bollshem me fushepamje.

Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe mund te pershtatet lehtesisht ne 3 Dhoma Gjumi (3+1), gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi ideale per nje jetese relaksuese dhe komode.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 3827365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.