Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Elbasanit / Prane Ekonomikut

Rr. Elbasanit, Liqeni,
Tirana,Albania, 1001, Albania
110 000 For Sale
Apartament
  • 905
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 96 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Elbasanit / Prane Ekonomikut

📍   Rr. Elbasanit/ Prane Ekonomikut

📐 Sip. 96 m2

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶  110 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te(jo te fundit) te nje objekti relativisht te ri i organizuar ne Dhome Ndenje, Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi,  Tualet dhe 2 Ballkone(fushpamje te ndryshme).

Apartamenti ka organizim te mire dhe eshte i investuar  , gjithashtu orientim qe favorizon ndricimin natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi dhe investimi pasi ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes