Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Elbasanit / “Park Gate”

Rruga e Elbasanit, "Park Gate",
Tirane, Tirana 1001, Albania
285,000€ For Sale
Apartament
  • 507
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 114 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Elbasanit / “Park Gate”

📍 Rr. Elbasanit / “Park Gate”

📐 Sip. 114 m2

🧭  Zone Premium

🚘 Post parkimi ne katin -1 me cmim extra.

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶 285.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te ne nje nga objektet me prestigjoze te Tiranes, me nje location perfekt dhe me akses me cdo sherbim te mundshem.

Apartamenti eshte i organizuar ne:  Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon te bollshem me fushepamje te lire.

Apartamenti ofrohet i mobiluar totalisht me nje standart te larte dhe cilesore si dhe Sistemi i kondicionimit eshte chiller.

“Park Gate” është një objekt me stil shumë të veçantë arkitekturor dhe strukturor, pranë hyrjes së Parkut të Tiranës në Rrugën e Elbasanit. Pozicioni mjaft strategjik, përballë “Fakultetit të Histori-Filologjisë” dhe “Fakultetit Ekonomik”, në Rrugën e Elbasanit dhe fare pranë Parkut të Liqenit Artificial, e bëjnë këtë objekt dhe më të lakmuar nga klientët, si për banim ashtu dhe për biznes. Godina ka tarraca të gjelbëruara duke ju përshtatur trendit më të fundit të ndërtesave me tarraca ekologjike, si edhe ka një fasadë tepër të personalizuar 3-ngjyrëshe. “Park Gate” përfshin 2 kate shërbime, 7 dhe 11 kate banim, si edhe 2 kate parkim nëntokësor.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.