Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Elbasanit / “Lion Park Residence”

Rruga e Elbasanit, Lion Park Residence,
Tirane, Tirana 1001, Albania
492,000€ For Sale
Apartament
  • 1459
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 153.51 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Elbasanit / “Lion Park Residence”

📍 Rr. Elbasanit / “Lion Park Residence”

📐 Sip. 153.51m2

🧭 Orientim i Favorshem

🧭  Zone Premium

💶 492.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje objekti Elitar i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem i jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral.

“Lion Park Residence” eshte Projekti me i ri elitar, vendodhja e te cilit eshte fare prane gjelberimit, ajrit te paster edhe qetesise te Parkut Kombetar te Tiranes. Nje destinacion ideal per te jetuar, punuar dhe zhvilluar biznesin tuaj duke ofruar nje pafundesi zgjedhjesh te pershtatura per ju. Vendodhje unike afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare, kendeve te lojrave per femije etj.

“Lion Park Residence” do t ju ofroje gjithcka ju nevojitet, cilesi elitare ndertimi, 5 ashensore, fasada te termoizoluara me 20 cm kapot, veshjet e mureve dhe ndares jane me gips, lartesi kati 3.1 metra, xhamat termoizolues triplex, siguri 24 ore, mirembajtje e ambienteve te perbashketa, ambiente sherbimesh, vazo te levizshme neper ballkonet etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.