Loading map...

Apartament 2+1 | Ne shitje | Rr. Egnantia / Don Bosko

Rr. Egnantia, D.Bosko,
Tirane, Albania
96,000€ For Sale
Apartament
  • 2414
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 98 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE RR. DON BOSKO / RR. EGNATIA

📍Rr. Egnantia / RR. Don Bosko

📐Sip. 98 m2

💶 96.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e pare banimi te nje objekti te ri bashkekohor, i organizuar ne Dhome ndenje, 2  Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Godinë banimi dhe shërbimi 7 – 9  kate dhe parkim nentokesor i ndertuar me cilesi te larte. Vendodhja eshte ne nje zone te qete dhe afer nyjeve kryesore te levizjes.
Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes
Built In: in proces