Loading map...

APARTAMENT 2+1 | NE SHITJE | RR. E KOSOVAREVE

Rr. e Kosovareve, Prane Liqenit Artificial,
Tirane, Albania
194,800€ For Sale
Apartament
  • 611
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 97.4 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. e Kosovareve

📍 Rr. e Kosovareve/Prane Liqenit Artificial

📐 Sip. 97.4 m2

🧭 Orientim  Veri Lindje

🧭  Zone Premium

🚗 Post Parkimi me cmim extra

💶  194.800 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re  banimi, te nje objekti te ri te vitit 2022 me nje location shume te kerkuar dhe me akses me cdo sherbim te mundshem.

Apartamenti eshte i organizuar ne : Dhome Ndenje , Kuzhine e vecuar , 2 Dhoma Gjumi, Tualet dhe  2 Ballkone te bollshem.

Apartamenti ka planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 14 11
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES