Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. E Kosovareve”

Rruga e Kosovareve, Rruga e Kosovareve,
Tirane, Tirana 1001, Albania
250,000€ For Sale
Apartament
  • 451
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 99 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. E Kosovareve”

📍 Rr. E Kosovareve

📐 Sip. 99 m2

🧭 Orientim i Favorshem

🧭  Zone Premium

💶 250.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje objekti PREMIUM ELITAR te sapo perfunduar, në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale.

Apartamenti eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma gjumi , 1 Tualet dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt .

Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te kerkuara ne Tirane, vendodhja e te cilit eshte fare prane gjelberimit, ajrit te paster edhe qetesise te Parkut Kombetar te Tiranes. Nje destinacion ideal per te jetuar, punuar dhe zhvilluar biznesin tuaj duke ofruar nje pafundesi zgjedhjesh te pershtatura per ju. Vendodhje unike afer institucioneve arsimore, shoqerore, tregtare, kendeve te lojrave per femije etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 7002540
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.