Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. e Kosovareve/Prane Liqenit Artificial

Rr. e Kosovareve, Prane Liqenit Artificial,
Albania
200,000€ For Sale
Apartament
  • 556
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 100.28 sq m
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. e Kosovareve/Prane Liqenit Artificial

📍 Rr. e Kosovareve/Prane Liqenit Artificial

📐 Sip. 100.28 m2

🧭 Orientim  Veri Lindje

🧭  Zone Premium

🚗 Post Parkimi me cmim extra

💶  200.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te banimit, te nje objekti te ri te vitit 2022 me nje location shume te kerkuar dhe me akses me cdo sherbim te mundshem.

Apartamenti eshte i organizuar ne : Dhome Ndenje , Kuzhine e vecuar ,  2 Dhoma Gjumi,  Tualet dhe 1 Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 14 11
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes