Loading map...

Apartament 2+1 | Ne shitje | Rr. e Kavajes / Prane qendres ”Globe”

Rr e Kavajes, Prane qendres ”Globe”,
Tirane, Albania
128,000€ For Sale
Apartament
  • 1242
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 121.5 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK RRUGA E KAVAJES

📍Rr. e Kavajes / Prane Globe

📐Sip. 121.5 m2

💶 126.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje objekti te ri bashkekohor, i organizuar ne Dhome ndenje,2  Dhoma Gjumi,2  Tualete, Ballkon dhe nje Depo 3 m2. Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi, pasi ndodhet ne nje zone qendrore dhe ka shume kerkes per qiramarje.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES