Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Stavri Themeli / Ish Nyja Betonit

Rr. e Kavajes / Prane Globe, Prane Globe / Rr. Stavri Themeli,
Albania
84,000€ For Sale
Apartament
  • 1636
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 95.5 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 NË SHITJE TEK RR. STAVRI THEMELI / ISH NYJA BETONIT

📍 Rr. e Kavajes / Nyja Betonit / Rr. Stavri Themeli

📐 Sip. 95.5m2

🧭 Orientim i favorshem

💶  84.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 7  te nje objekti te ri bashkekohore me orientim shume te favorshem, i organizuar ne Dhome ndenje, 2 Dhome gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon te bollshem me akses nga dhomat e gjumit dhe dhoma e ndenjes.

Cilesi e larte ndertimi, produkte importi, alternim i fasedes ventiluar me sistemit kapot dhe grafiato me ngjyre.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine qe apartamenti te kete dricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi gjithashtu dhe investimi.

_____________
Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.