Loading map...

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE RR. E KAVAJES / PRANE BLLOKUT TE AMBASADAVE

Rruga e Kavajes, Prane Bllokut te Ambasadave,
Albania
163,000€ For Sale
Apartament
  • 283
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 85 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Ne Shitje tek Rr. e Kavajes / Prane Bllokut te Ambasadave

📍 Rr. e Kavajes / Prane Bllokut te Ambasadave

📐 Sip. 85 m2

🧭 Orientim i favorshem

🧭  Zone mbrena unazes se vogel

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶  163.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje objekti relativisht te ri te vitit 2010,  me nje location perfekt, siguri maksimale dhe me akses me cdo sherbim te mundshem.

Apartamenti organizohet ne: Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 1 Tualete me Dritare dhe 2 Ballkone.

Apartamenti ka planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu edhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 67 20 23 999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.