Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. e Kavajes / ARLIS “Square21”

Rruga e Kavajes, Arlis / "Square 21",
Tirane, Tirana 1001, Albania
144,000€ For Sale
Apartament
  • 609
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 104 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK ARLIS / SQUARE 21

📍  Rr. e Kavajes /Arlis “Square21”

📐Sip. 104 m2

🧭 Orientimi Lindje

💶 144.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4- te nje kompleksi te ri bashkekohor, i organizuar ne Dhome Ndenje+Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 1 Tualet dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Lindje  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Godinë banimi dhe shërbimi 10 – 11 kate +2 kate nëntoke,1kat parkimi dhe 1 kat (nën toke) dedikuar argëtimit dhe relaxit. SQ21 ofron hapësira të ndriçuara dhe të bollshme, rekreative, fasada të ventiluara, izolim akustik në brëndësi të aparatamenteve, hapësira të gjelbëruara, lulishte, pishinë, ambjente sportive, dyqane etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.