Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. e Kavajes / ARLIS “Square21”

Rruga e Kavajes, Arlis "Square21",
Albania
177,000€ For Sale
Apartament
  • 356
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 126.7 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Rr. e Kavajes /Arlis “ Square 21 ”

📍 Rr. e Kavajes / Arlis “Square21”

📐Sip. 126.7 m2

💶  177 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje objekti te ri bashkekohor tek faza ne ndertim, i organizuar ne 1 ambient ndenje me kuzhinen 2 dhoma gjumi, 2 Tualete (njeri me dritare)  dhe verande ne forme kendi funksionale ne sherbim te ambientit.

Godinë banimi dhe shërbimi 10 – 11 kate +2 kate nëntoke, 1 kat parkimi dhe 1 kat (nën toke) dedikuar argëtimit dhe relaxit. SQ21 ofron hapësira të ndriçuara dhe të bollshme, rekreative, fasada të ventiluara, izolim akustik në brëndësi të aparatamenteve, hapësira të gjelbëruara, lulishte, pishinë, ambjente sportive, dyqane etj.

📋 Mundesi shume e mire investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.