Loading map...

Apartament 2+1 Ne Shitje | Rr. e Elbasanit / Prane Park Gate

Rruga e Elbasanit, Ambasada USA,
Albania
125,000€ For Sale
Apartament
  • 1593
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 91 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 Ne Shitje Rr. e Elbasanit / Prane Park Gate

📍  Rruga e Elbasanit / Prane Park Gate / Ambasada Amerikane

📐 Sip. 91 m2

🧭 Orientim Jug – Lindje

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

🧭  Zone Premium

💶  125 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje kompleksi relativisht te ri i organizuar ne Sallon, Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, Tualet dhe 2 Ballkone me pamje nga Parku i Liqenit.

Ka organizim shume te mire dhe planimetri te rregullt me orientim te favorshem jug-lindje qe ofron ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

Home Details

No additional information.