Loading map...

Apartament 2+1 | Ne shitje | Rr. e Dibres / Prane Spitalit “Nene Tereza”

Rruga e Dibres , Tirane,
Tirane, Albania
95,000€ For Sale
Apartament
  • 664
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 107 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. e Dibres / Prane Spitalit “Nene Tereza”

📍Rr. e Dibres / Prane Spitalit Nene Tereza

📐Sip. 107 m2

🧭Orientim Lindje

💶95 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje objekti te ri me ashensor (aktualisht ne faze ndertimi) , i organizuar ne Dhome ndenje, 2 Dhoma Gjumi,  2 Tualete  dhe Ballkon me pamje nga Dajti.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Lindje  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]l

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes