Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Dritan Hoxha / “Blloku Gintazh “

Rr. Dritan Hoxha, Laprake,
Tirana,Albania, 1001, Albania
108 000 For Sale
Apartament
  • 784
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 106 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Dritan Hoxha / “Blloku Gintazh “

📍Rr. Sulejman Delvina / Sheshi Wilson

📐Sip. 106 m2

🧭 Orientim Jug-Perendim

💶108 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje objekti relativisht te ri me ashensor, i organizuar ne Dhome ndenje, Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, Tualet(Hidromasazh) dhe 2 Ballkone me fushepamje te lire.

Apartamenti eshte rikonstruktuar teresisht nisur nga punimet Murale ,Sistemi Elektrik ,Sistemi Hidraulik me materialet me cilesore ne treg , Mobiliet jane te gjitha 100% Dru cilesor.

Apartamenti ndodhet në një ndër zonat më te kerkuara te tiranes . ( hapsire te lire parkimi posht pallatit ) .

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne apartament na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes