Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Don Bosko

Rruga Don Bosko,
Albania, Albania
77,500 For Sale
Apartament
  • 1299
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 86 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Don Bosko

📐 Sip. 86 m2

🧭 Orientim i favorshem

💶 77,500 Euro

📜 Me dokumentacion të rregullt hipotekor.

Apartamenti ndodhet ne katin e 1  te nje pallati ekzistues shume te investuar ne te gjithe fasaden e tij, i organizuar ne Dhome ndenje, Kuzhine e vecuar me dritare, Dy Dhoma Gjumi dhe Tualet me dritare.

Shitet pjeserisht i mobiluar.

Mundesi shume e mire banimi pasi zona eshte shume e qete.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.