Loading map...

Apartament 2+1 | Ne Shitje | Rr. Don Bosko / Prane Viva Market

Don Bosko,
Albania
75,000€ For Sale
Apartament
  • 844
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 81 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Shitet Apartament 2+1 tek Rr. Don Bosko / Prane Viva Market

📍Rr. Don Bosko / Viva Market

📐 Sip. 81m2

🧭 Orientim Jug

📜 Ne proces hipotekimi

💶  75 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te  nje objekt te ri  te sapo perfunduar,i ndertuar me cilesi te larte ndertimi. Organizohet ne Korridor, Dhome Ndenje + Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 1 Tualet dhe Ballkon te bollshem.

I investuar me instalime cilesore, hidrosanitare te reja, parket, kuzhine e re, plotesisht e mobiluar ne menyre moderne.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes